Art. 15g ustawy COVID część 1 – aspekt pracowniczy

Art. 15g ustawy COVID – Część 1

Materiały dostępne do pobrania są adresowane do przedsiębiorców (pracodawców), którzy chcieliby skorzystać z dofinansowania kosztów wynagrodzeń i składek ZUS, o którym mowa w art. 15g ustawy COVID-19.

“Postojowe” a Tarcza Antykryzysowa

W oferowanym pakiecie znajdą Państwo:
1. Wzór porozumienia w zakresie wprowadzenia przestoju ekonomicznego i obniżonego wymiaru czasu pracy w następstwie wystąpienia COVID-19
2. Prezentację – szkolenie video prowadzone przez radcę prawnego z naszej kancelarii

Jest to część pierwsza szkolenia, po zapoznaniu się z którą dowiedzą się Państwo od strony praktycznej o aspektach prawno-pracowniczych tego procesu, w tym czy firma spełnia przesłanki do redukcji wynagrodzenia pracowników w przestoju, lub obniżenia czasu pracy oraz uzyskania dofinansowania, jak zawrzeć porozumienie z pracownikami oraz co powinno być jego elementem.

Wyjaśniamy:

  • Kto jest uprawniony do wprowadzenia przestoju ekonomicznego lub obniżonego wymiaru czasu pracy na zasadach określonych tą regulacją,
  • Jakie są formy wsparcia, jakie są wątpliwości związane z tą regulacją,
  • Kwestie formalne związane z zawarciem porozumienia, co porozumienie powinno regulować

Cena 9,99 zł

Za przygotowane dokumenty i szkolenie mogą Państwo zapłacić wygodnie przy pomocy systemu Przelewy24: kartą, przelewem lub Blikiem po zaakceptowaniu Regulaminu i Polityki Prywatności oraz naciśnięciu przycisku POBIERZ PORADNIK. Po dokonaniu płatności na wskazany adres email otrzymają Państwo link do materiałów.

Art. 15g ustawy COVID część 1 - aspekt pracowniczy

Dostęp do pliku będzie ważny 30 dni od daty zakupu

/
Pobierz PoradnikOświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i zgadzam się z jego treścią.Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i zgadzam się z jej treścią.

Sprawdź także poradniki: