Art. 15g ustawy COVID część 2 – aspekt dofinansowania

Art. 15g ustawy COVID – Część 2

Zwolnienia ze składek ZUS i dofinansowanie wynagrodzeń a Tarcza Antykryzysowa

Szkolenie wideo do pobrania jest adresowane do przedsiębiorców (pracodawców), którzy chcieliby skorzystać z dofinansowania kosztów wynagrodzeń i składek ZUS, o którym mowa w art. 15g ustawy COVID-19.

Jest to część druga szkolenia wideo do pobrania, które ma na celu przeprowadzenie Państwa przez proces uzupełnienia i złożenia stosownego wniosku.

Po obejrzeniu wideo dowiedzą się Państwo:

  • Jakie są aspekty merytoryczne i techniczne opracowania wniosku i jego załączników, w tym wykazu pracowników objętych dofinansowaniem?
  • Jak uniknąć ewentualnych błędów w procesie wnioskowania o dofinansowanie?
  • Jak rozumieć kwestie takie jak sposób wykazania spadku obrotów, określenie podstawy dofinansowania w oparciu o kwoty wynagrodzeń pracowników, czy możliwość objęcia dofinansowaniem wybranych grup pracowników.

Dowiedzą się Państwo także, jakie zobowiązania podejmują jako przedsiębiorcy korzystający z przedmiotowego wsparcia w ramach tzw. tarczy antykryzysowej.   

Cena 9,99 zł.

Za przygotowane dokumenty i szkolenie mogą Państwo zapłacić wygodnie przy pomocy systemu Przelewy24: kartą, przelewem lub Blikiem po zaakceptowaniu Regulaminu i Polityki Prywatności oraz naciśnięciu przycisku POBIERZ PORADNIK. Po dokonaniu płatności na wskazany adres email otrzymają Państwo link do materiałów.

Art. 15g ustawy COVID część 2 - aspekt dofinansowania

Dostęp do pliku będzie ważny 30 dni od daty zakupu

/
Pobierz PoradnikOświadczam, że zapoznałem się z regulaminem i zgadzam się z jego treścią.Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i zgadzam się z jej treścią.

Sprawdź także poradniki: